Nauczka dla pirata drogowego. Starsza kobieta nie odpuściła…

Nauczka dla pirata drogowego. Starsza kobieta nie odpuściła...

Sytuacja dość niecodzienna. Incydent ze starszą panią, która wzięła odwet na piracie drogowym, miał miejsce w Gliwicach, w tle widać skwer nad DTŚ i biurowiec Radan.

Na razie nie wiadomo czy gliwicka policja otrzymała jakieś zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do biura prasowego KMP.
Niezależnie od wszystkiego, warto pamiętać, że na pasach to piesi mają pierwszeństwo. Naruszenie tej złotej zasady może, jak widać, zakończyć się nie tylko mandatem.

————-aktualizacja————–

Tak. To był primaaprilisowy żarcik.
Jak się część z Was domyśliła (o to nie było chyba trudno), sytuacja nie miała miejsca. A właściwie miała, tyle, że z udziałem aktorów wolontariuszy 😉 Dziękujemy Karolinie, która z pełnym zaangażowaniem, bardzo przekonująco odegrała rolę staruszki. Dziękujemy Kamilowi za poświęcenie (mamy nadzieję, że nie bolało) i Kubie, który na końcu filmu wyciągnął pomocne ramię oszołomionemu kierowcy. Uznanie należy się oczywiście również Łukaszowi, który musiał podołać roli scenarzysty, reżysera, operatora i montażysty.

Napisaliśmy na początku, że filmik jest hitem Internetu.
Trochę wyprzedziliśmy rzeczywistość, ale kilka godzin później wyreżyserowana sytuacja trafiła na nagłówki ogólnopolskich mediów i rzeczywiście stała się hitem.

Bardzo nam miło 🙂

I na koniec jeszcze raz. Uważajcie na pieszych, zwalniajcie na pasach, jedźcie ostrożnie i absolutnie unikajcie drogowej agresji.

Podobne posty